0212 612 54 44 TELEFON

Hakkımızda

2007 yılında, Türkiye’nin kalkınmasına, İnşaat sektörüne yeni bir vizyon katmak amacıyla; iki İstanbul Teknik Üniversiteli (İTÜ) İnşaat Yüksek Mühendisinin kurduğu firmadır.
.

Bizi bir araya getiren de bu sebep oldu

Sektöründeki ve dünyadaki yenilikleri, teknolojik gelişmelerİ yakından takip ederek tasarladığımız projelerin her metrekaresinde insana ve doğaya saygı birinci önceliğimizdir.

Firma olarak insanların yüksek kaliteli, güvenilir ve yaşanabilir yapılarda hayatlarına devam edebilecekleri mutlu bir yaşam sunma hedefindeyiz. Hayal gücümüzü teknolojinin olanaklarıyla birleştirip; her zaman yenilikçi her daim üst kalitede yapılar üreterek, mimarlığın hem bilim hem de sanat olduğunu yansıtan projeler üretmekteyiz.

Bu yüzden, deneyimli ve akademik kadromuzla durmadan çalışarak, doğaya koşulsuz, severek, her açıdan dürüst ve ilkeli duruşumuzla hizmet verdik ve vermeye devam ediyoruz.

Ancak biz sadece inşaat yapmakla yetinmiyoruz; sosyal sorumluluğumuzla da farklı yaşamlara dokunuyoruz. Araştırıyor, yeniliyor, keşfediyoruz. Bugünümüzü değiştirirken, geleceğiniz için değer üreten yatırımlara adımızı yazıyoruz. Beklentilerinizi belirleyen alışkanlıklar bir kenara, biz daha çok hayallerinizle ilgileniyoruz. Size daha iyi yaşam alanları sunabilmek için.

İşin büyüklüğü ne olursa olsun bütün projelerimizde kalite ve tasarım standartlarını hep yükselterek; hayalleri, hayata dönüştürdük. Bizim için her müşteri yeni bir dost demektir. Bizden bir ev aldığınızda herkes şunu çok iyi bilir ki çevre düzeninden çatıdaki kiremite kadar her metrekaresinde FSRA yapı kalitesi ve güveni vardır. İşte bu güveni daha da yükseltmek ve yeni dostların hayallerini gerçekleştirmek için bütün enerjimizle çalışmaya ve üretmeye devam ediyoruz.


Yukarı Çık